Bookmaker Mostbet je jednou z největších sázkových kanceláří v České republice, která kromě sportovního sázení nabízí také služby online kasina. V tuto chvíli je sázková kancelář připravena nabídnout svým klientům bohatou nabídku událostí, vysoké kurzy, různé bonusy a akce, sázky zdarma, roztočení zdarma a rychlé výplaty. Přihlášení do Mostbetu je dostupné jak na webu, tak v pohodlné mobilní aplikaci!

Sportovní značky

Iguana

Značka Iguana vznikla v roce 1990 v Kalifornii. Rychle si získala své věrné příznivce na celém světě a zaujala tak důležité místo mezi nejoblíbenějšími sportovními značkami. Iguana je značka pro aktivní uživatele, kteří si neumí představit život beze sportu. Její výrobky jsou spojením casualového stylu a sportovní funkčnosti. Jsou moderní, neobvykle pevné a pohodlné, což přispívá k tomu, že se skvěle osvědčují nejen při jízdě na snowboardu nebo vícedenním trekkingu, ale také ve všední dny.

Iguana

IQ

IQ

Sportovní značka nabízející výrobky Premium. Vytvořena s myšlenkou na aktivní osoby, které oceňují vysokou kvalitu, spolehlivost a funkčnosti a zároveň hledají výrobky s unikátním designem.
Značku IQ vysoce oceňují příznivci funkčního tréninku, fitnessu a běhání. Důvěra klientů se systematicky získává důsledným sázením na technologické pokročilé materiály a řešení, které garantují komfort a bezpečnost při aktivitách.
 

 


www.facebook.com/IQCrossTheLine

AquaWave

Značka patřící MS Trademark je určena pro milovníky vodních sportů. Velmi oblíbená mezi příznivci plavání a odpočinku u vody, kteří si cení oblečení spojujícího pohodlí a výraznost. Značka si klade za cíl dodávání pohodlných výrobků, s atraktivním designem a za přístupnou cenu. Při tvorbě dalších kolekcí sází na pestré barvy a efektní design. V nabídce značky lze najít pánské, dámské a dětské plavky, trička, šortky a příslušenství: koupací čepice, sluneční brýle nebo plavecké brýle.


www.facebook.com/AquaWavePoland


aquawave.com.pl

AquaWave

Elbrus

Elbrus

Značka je určena pro všechny příznivce pohybu na čerstvém vzduchu, kteří se rádi odlišují. Její výrobky – stylové, pohodlné, s nevšedním designem – skvěle zapadají do potřeb aktivních, mladých lidí. Elbrus však nejsou pouze atraktivní výrobky, ale také ideologie obsažená v hesle „Remember to explore“ vybízející k objevování nových míst, dojmů a k aktivitě. To všechno rozhodlo o tom, že si značka velmi rychle získala široký okruh příznivců v celé Evropě.


www.facebook.com/elbruswear


elbruswear.pl

Coolslide

Značka vytvořená MS Trademarks si získává srdce mladých milovníků jízdy na kolečkových bruslích, skateboardu, koloběžkách či bruslích. Vybírají si ji aktivní lidé, pro které sport a dobrá zábava jsou nerozlučně spojeny. Značka dovedně spojuje vysokou kvalitu provedení s moderním, módním designem. Výrazné barvy a fantaskní vzory poutají pozornost a použití vhodných materiálů a technologií zaručuje, že používání výrobků Coolslide je plně bezpečné.


www.facebook.com/coolslide

Coolslide

Huari

Huari

Huari je dynamicky se rozvíjející sportovní značka, která se specializuje na oblečení, obuv a výbavu pro milovníky fotbalu. Značka nabízí své výrobky jak fotbalovým hráčům, tak i vášnivcům-amatérům.

V nabídce Huari lze najít trička, trenýrky, dresy, obuv a míče. Výrobky značky se vyznačují vysokou kvalitou materiálů, přesným provedením a moderním designem. Velmi dobrý poměr ceny a kvality a také neustálé rozšiřovaná nabídka přispívají k tomu, že značka rychle získává nové, věrné klienty v Polsku a v zahraničí.

Bejo

Značka patřící MS Trademark oslovuje svou nabídku děti a mládež. Její výrobky se vyznačují výraznou barevností, efektními kombinacemi barev, bohatými vzory a potisky a velmi dobrým poměrem ceny a kvality. Pevné materiály jdou ruku v ruce s neobvyklou dbalostí o detaily a funkčními řešeními, která zajišťují mladým uživatelům pohodlí. Značka také přikládá obrovskou váhu bezpečnosti dětí, což se projevuje v používání výlučně přísně vybraných komponentů.


www.facebook.com/bejopoland

Bejo

Hi-Tec

Hi-Tec

Britská značka vytvořená v roce 1974. Již mnoho let se těší neslábnoucí oblibě mezi cestovateli, sportovci a příznivci sportovních aktivit na celém světě. Hi-Tec je oceňována za tvorbu inovativních řešení a technologií, které se osvědčují v těžkých podmínkách a zaručují maximální pohodlí. Široká škála výrobků značky se také používá také jako pohodlné oblečení pro všední dny.


www.facebook.com/HiTecPolska


hi-tec.com.pl

Magnum

Značka taktické obuvi, která je přítomna na trhu již více než 20 let. Její výrobky jsou výsledkem podrobných výzkumů a četných průzkumů provedených mezi uniformovanými složkami, jako jsou: armáda, policie, hasiči nebo bezpečnostní agentury. Sortiment Magnum zahrnuje unikátní modely nízké, střední a vysoké obuvi s různým určením, osvědčující se v nejtěžších podmínkách. Tím, co je odlišuje, je dbalost o detaily a individuální technická řešení, která mají zajistit maximální pohodlí dokonce i v extrémních podmínkách.

Magnum

Brugi

Brugi

Italská sportovní značka, jejíž historie sahá až do roku 1956. Svou nabídkou oslovuje milovníky letních a zimních aktivit, kteří si cení dobré kvality a rádi vypadají stylově. Výrobky Brugi spojují pohodlí, módní, italský design a praktická řešení s vynikajícím poměrem ceny a kvality. To vše se přičiňuje k tomu, že se po desetiletí těší neslábnoucí popularitě mezi milovníky sportu v celé Evropě. Značka má ve své nabídce obuv, oblečení a příslušenství pro lyžování, snowboarding, turistiku, běhání a fitness a také výrobky z kategorie „casual“.


brugi.pl

Nike Accessories

Nike je jedním z nepochybných lídrů na trhu se sportovním oblečením, obuví a příslušenstvím. Od svého vzniku v šedesátých letech 20. století značka vyvinula řadu inovačních technologií a řešení, které změnily charakter sportu. Příslušenství Nike se vyznačuje nejen funkčností, ale také designem a dbalostí o detaily. Do této kategorie patří výrobky série mimo jiné running, training, jóga.

Nike Accessories